http://www.izgipen.com

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

HAFTA İÇİ

Sabah : 08:00

Akşam : 18:30

HAFTA SONU 

Cumartesi : 08:00-18:30

Pazar : KAPALIYIZ

Hakkımızda

Çünkü;
Herşeyden önce;
"İşimizi gerçekten severek yapıyoruz."
       
         2019 yılında İzmir’de kurulan İZGİ Pen olarak evinizin giyimi sayılabilecek pencere, cam balkon, panjur ve izolasyon çalışmalarını yılların vermiş olduğu tecrübeye sahip personelimizle profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.
Çalışma şeklimizle fark yaratıyoruz!
Önce sizi dinliyor, isteğiniz doğrultusunda evinizin ihtiyacı olan doğru çözümü uygun maliyetle sunuyoruz. Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız ve söz verdiğimiz zamanda işimize başlıyor, çalışmamız için gerekli ekipmanı sürekli yanımızda taşıyarak gereksiz zaman kayıplarını önlüyoruz. İşleri büyük / küçük diye ayırt etmeden güler yüzle yapıyoruz. Yaptığımız işlerin arkasında duruyor, montaj sonrası sorularınızı yanıtlıyor, gerektiğinde müdahale ederek mağdur olmanızı önlüyor, mutlu müşteriler kazanmak için çalışıyoruz. Biliyoruz ki  'başarı' yapılan iş sayısında değil hakkıyla yapılan iş sonucu memnun müşterilerimizin bizi tavsiye etmesidir.
 
Bizi Arayın!
İzmir şehir merkezinde ve çevre ilçelerdeki  pvc kapı pencere, panjur, motorlu panjur, panjur tamiri, katlanır cam balkon, Isı yalıtımlı cam balkon, Eşikli-Eşiksiz Kayarlı cam, sineklik, Duşakabin, ferforje demir doğrama, otomatik bahçe kapısı, garaj kapısı, alüminyum küpeşte ve tüm bunların tamir / bakım işleri için bize 05060571735 numaralı telefondan ve web sitemiz www.izgipen.com adresinden ulaşabilirsiniz. 
VİZYONUMUZ
Sunduğumuz hizmet ve ürünlerimiz ile fark yaratarak, ulusal ölçekte sektör lideri olup, uluslararası düzeyde ise faaliyet gösterdiğimiz alanda markalaşarak, kendisini kabul ettirmiş öncü bir şirket haline gelmek.
MİSYONUMUZ
Kalite anlayışını sürekli geliştirerek, kaliteli ürünler ve hizmet anlayışına süreklilik kazandırmak ve bunların yanı sıra, insana ve çevreye duyarlı öncü ve örnek bir şirket olmak.